[ad_1]

یک سال پیش ، در اطلاعیه ای که در ساعت 2 بامداد به تلفن های همراه در ووهان ارسال شد ، اولین محاصره ویروس کرونا در جهان اعلام شد که تقریباً یک شبه مرکز شلوغ صنعت و حمل و نقل چین را به همراه داشت. 76 روز طول خواهد کشید.

صبح روز شنبه ، اما ساکنان شهری که ویروس برای اولین بار در آن کشف شد ، در یک پارک مه آلود در حاشیه رودخانه یانگ تسه به دویدن و تمرین تای چی پرداختند.

زندگی در این شهر 11 میلیون نفری تا حد زیادی به حالت عادی برگشته است ، اگرچه بقیه جهان در تلاشند تا از انتشار انواع مسری ویروس جلوگیری کنند. در برخی از مناطق ، فعالیت های واکسیناسیون Covid-19 به دلیل هرج و مرج و منابع محدود خنثی شده است. این بیماری همه جان جان بیش از دو میلیون نفر در سراسر جهان را گرفته است.

ترافیک در ووهان بسیار سنگین بود ، جایی که هیچ نشانه ای از موانعی که یک سال پیش محله ها را منزوی می کرد ، وجود نداشت ، باعث مسدود شدن ترافیک در شهر و محدود کردن ساکنان به خانه های مسکونی و حتی خانه هایشان شد.

ووهان کم کم او به حالت عادی (AP) برمی گردد.

ووهان اکثر 4635 مورد مرگ Covid-19 را که به طور رسمی در چین ثبت شده اند ، ثبت کرد ، رقمی که ماه ها بدون تغییر مانده است. از زمان پایان قرنطینه در 8 آوریل ، این شهر دچار شیوع نشده است ، اما س questionsالاتی در مورد محل ایجاد ویروس و اینکه آیا مقامات چینی و ووهان به اندازه کافی سریع و با شفافیت کافی عمل کرده اند تا جهان بتواند حداقل برای 98 میلیون ویروس آماده شود ، هنوز سوالاتی باقی مانده است. مردم قرارداد بسته اند

ووهان به خاطر فداکاری در خدمت به ملت ، ستایش می شود ، چیزی شبیه به استالینگراد در جنگ چین علیه ویروس ، که در کتاب ها ، مستندها ، نمایش های تلویزیونی و ستایش های رنگارنگ مقامات ، از جمله رئیس حزب کمونیست و شی جین پینگ ، ذکر شده است.

“ما معتقدیم که ووهان شهری قهرمانانه است. سرانجام این کشور اقتصاد خود را فلج کرد تا به چین کمک کند تا از پس همه گیر شدن برآید. این یک عمل نجیب است. “، گفت: چن جیالی ، ساکن 24 ساله ، که در یک شرکت تجارت آنلاین کار می کند.

چین روز شنبه 107 مورد عفونت جدید اعلام کرد که از ابتدای شیوع همه گیر به 88911 مورد رسیده است که 56 مورد در استان هیلونگ جیانگ در شمال ثبت شده است. پایتخت ، پکن و شانگهای ، مرکز مالی در شرق ، سه عفونت جدید را تأیید کرده اند ، هر یک در میان مبارزات آزمایشی گسترده و قرنطینه در بیمارستان ها و مناطق مسکونی مرتبط با شیوع اخیر.

مقامات به دنبال بازگشت احتمالی در موارد تعطیلات سال نو ماه ماه آینده هستند و از مردم می خواهند تا حد امکان از مسافرت و ازدحام جمعیت پرهیز کنند. مدارس یک هفته زودتر از موعد مقرر تعطیل می شوند و بسیاری از آنها کلاسهای آنلاین را انتخاب کرده اند. استفاده از ماسک هنوز در داخل خانه و حمل و نقل عمومی اجباری است. از برنامه های سلولی برای ردیابی حرکات انسان استفاده می شود و نشان می دهد که ویروس ندارند و در مناطقی که شیوع داشته اند نبوده اند.

بولتن 9:00

از روز دوشنبه تا جمعه ، ستاد تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *