[ad_1]

ویدئویی از پلیس با دستبند زدن یک دختر سیاه پوست 9 ساله و پاشیدن فلفل در روچستر ، در شمال شرقی ایالات متحده ، موج جدیدی از خشم را از روش های مورد استفاده نیروهای امنیتی در این کشور برانگیخته است.

پلیس در شهر نیویورک اقدامات خود را با ادعای اینکه دختری که هویت وی فاش نشده است دچار شکست روحی شده و تهدید به مرگ مادر و خودکشی کرده است توجیه کرد.

بر اساس تصاویر دوربینی که پلیس در کت و شلوارهای شب گذشته خود توسط پلیس منتشر کرد ، ماموران که روز جمعه به محل حادثه رفته بودند با دستبند بر روی دختر پاسخ دادند و چون نتوانستند وی را سوار ماشین گشت کنند ، از اسپری فلفل استفاده کردند.

آنها ادعا می کنند که باید طوری رفتار می کردند که امنیت دختر را تأمین کنند.

شهردار روچستر ، لاوی وارن ، آمریکایی آفریقایی تبار ، استفاده از زور علیه کودکان را محکوم کرد و قول داد تحقیقات داخلی در مورد اقدامات پلیس شهر را انجام دهد.

وی در یک کنفرانس خبری گفت: “من یک پسر 10 ساله دارم. این یک پسر است ، این یک کودک است. به عنوان مادر ، این فیلم چیزی نیست که شما بخواهید ببینید.”

این دومین بار در طول یک سال است که پلیس روچستر به اعمال خشونت علیه شهروندان سیاهپوست متهم می شود. در ماه مارس ، دانیل پرود که در اثر دستگیری به کما رفت ، درگذشت.

پلیس بعد از اینکه او به افسران تف کرد و ادعا کرد ویروس کرونا دارد ، روی او یک پارچه گذاشته بود.

مرگ پروود ، که در حین دستگیری نیز دچار یک شکست ذهنی شد ، باعث تحقیقات و تظاهرات گسترده ای شد.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *