[ad_1]

لوری ماری کی ، پرستار دیترویت که با شیوع همه گیری آواز شگفت انگیز گریس در بیمارستانی در میشیگان به این ویروس مبتلا شد ، سه شنبه شب قبل از نظارت هوشیار جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب در مراسمی برای بزرگداشت قربانیان ویروس کرونا شرکت کرد. معاون تازه انتخاب شده کامالا هریس.

کلید با خواندن دوباره آهنگ در مقابل استخر بازتابنده در یادبود لینکلن در واشنگتن دی سی ، با 400 چراغ نشان دهنده 400000 زندگی آمریکایی از دست رفته در یک رویداد برنامه ریزی شده برای اولین بار که جو بایدن رئیس جمهور منتخب در آستانه تحلیف خود شرکت خواهد کرد ، داستان را ساخت. به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده

آمریکا هریس و بایدن آواز پرستاری را که در طول بیماری همه گیر (AP) کار می کرد ، شنیدند.

پیرسینگ

این پرستار 29 ساله پیش از معرفی خود گفت: “کار به عنوان یک پرستار Covid-19 بسیار دلخراش بود. برای بیماران دلچسب. برای خانواده هایی که نمی توانستند با آنها در آنجا باشند. و برای کسانی که آنجا بودیم دلخراش است. از آنها مراقبت کن “. وی گفت: “اما هنگامی که کار می کنم ، آواز می خوانم. این به من در مواقع سخت قدرت می بخشد و فکر می کنم به بهبودی من کمک می کند.”

آمریکا پرستار لوری ماری کلید (AP).

بعد از اجرای کید ، بایدن در چند کلمه از پرستار تشکر کرد: “اگر در بهشت ​​فرشتگانی باشند ، همه آنها پرستار هستند.” وی افزود: از تجربه خانواده ما ، ما می دانیم که شما چه می کنید: شجاعت ، دردی که از دیگران به شما نفوذ می کند. بنابراین ، متشکرم.

به عنوان بخشی از ادای احترام واشنگتن ، شهرها و شهرهای سراسر کشور ، از جمله نیویورک ، به احترام کشته شدگان در این بیماری همه گیر ، ساختمانهای شاخصی مانند ساختمان امپایر استیت را روشن کردند.

آمریکا پرستار لوری ماری کلید (AP).

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *