[ad_1]

طبق مطالعه جدیدی که در ایالات متحده انجام شده و نشان دهنده خطر دو هفته اول کلاس است ، پردیس های دانشگاه در معرض خطر توزیع کننده فوق العاده Covid-19 برای کل حوزه نفوذ خود هستند.

با تجزیه و تحلیل 30 پردیس در ایالات متحده با بیشترین موارد گزارش شده ، کارشناسان دریافتند که بیش از نیمی از موسسات جهش داشتند که بیش از 1000 مورد ویروس کرونا در هر 100000 نفر در هفته در دو مورد اول بود. هفته ها در کلاس.

در بعضی از دانشگاه ها ، از هر پنج دانشجو ، یک نفر تا پایان ترم پاییز به ویروس آلوده شده است. چهار مورد بیش از 5000 مورد داشته است. در 17 پردیس تحت نظارت ، یک مدل رایانه ای جدید که توسط دانشمندان دانشگاه استنفورد (ایالات متحده آمریکا) ایجاد شده است ، شیوع بیماری را که به طور مستقیم به جهش عفونت در شهرستانهای محل تولد آنها ترجمه شده ، نشان می دهد.

“سیاستمداران به طور معمول از تعداد 50 مورد Covid-19 در هر 100000 نفر در هفته به عنوان آستانه ای برای کشورها ، ایالت ها یا مناطق با خطر بالا استفاده می کنند. 30 موسسه مورد مطالعه ما از این مقدار فراتر می روند. تعداد دانش آموزانی که فقط در پاییز آلوده شده اند “بیش از دو برابر میانگین کشوری از زمان شیوع 5.3 درصدی ، با 17.3 میلیون مورد ثبت شده در جمعیت 328.2 میلیون نفری” ، نویسنده اصلی مقاله ، هانا لو توضیح می دهد.

با این حال ، این مطالعه که در مجله بررسی شده رایانه ای Computer Methods in Biomechanics and Biomedical Engineering منتشر شده است ، نشان می دهد که مدیریت دقیق شیوع می تواند جهش ها را در حدود دو هفته کاهش دهد.

تیم تحقیقاتی از یک مدل پیشرفته استفاده کردند که با استفاده از مدل SEIR (حساس ، در معرض ، آلوده و بهبودیافته) اپیدمیولوژی شیوع Covid-19 را ارزیابی کرد تا نحوه انتشار بیماری در دانشگاه را نشان دهد. .

آنها گزارش های پرونده Covid-19 را از 30 شورای عمومی دانشگاهی موجود در ایالات متحده در پاییز سال 2020 پس گرفتند. این موسسات کلاس ، آنلاین یا ترکیبی از هر دو داشتند. آنها دانشگاه هایی را انتخاب کردند که تعداد موارد روزانه در آنها گزارش می شد و تعداد کل پرونده های انباشته از 100 مورد بیشتر بود. در این مدت ، تعداد موارد جدید در سراسر کشور به کمتر از 50،000 در روز رسید.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *