[ad_1]

به گزارش خبرنگار خانه ملت ، مهرداد ویس کرمی امروز (چهارشنبه 23 تیر) در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در پاسخ با اشاره به ماده 75 اساسنامه مجلس گفت: آنها تغییراتی در بودجه ایجاد کردند ، نه به نظر من ، اما در ذهن تعدادی دیگر از همکاران ، اما متأسفانه هیئت مدیره پاسخ شفاف و مستدلی مانند حذف یادداشت 19 در مورد کشت برنج را نداد. من خواهان انتشار فیلم و تصویری هستم که هیئت مدیره آن را انکار می کند تا بتوانم عذرخواهی کنم.

وی افزود: این مسئولیت هیئت مدیره و رئیس روشنگری است. شما تا زمانی که به رأی ما نرسیدید ، از ما هیچ تصوری ندارید ، وظیفه شماست که روشن کنید وقتی من به عنوان نماینده س firmالی دارم ، بدون استحکام و بدون حرف بالا و پایین. ما اشتباه کردیم که در مورد آقای صباغیان بخاطر منافعش سکوت کردیم ، اما این اتفاق می افتد. او یک جمله گفت ، اما ما آن را از بین بردیم ، چگونه می توان فهمید که او در این مجلس تریبون آزاد دارد ، طبق قانون اساسی ، نماینده حق اظهار نظر در مورد همه امور کشور را دارد.

ویس کرمی گفت: هزینه مقام معظم رهبری در مسائل جزئی ، اگر از موقعیت خود سو notاستفاده نکند ، آزار و اذیت وی است. چقدر می خواهیم این سید فرزندان پیامبر را صرف سخنان خود کنیم؟ من باید هرچه در مجلس داریم بگوییم ، حضرت آقا جای خود را دارد ، در حالی که تأکید می کنم اراده ما از خواست شما کم نیست. اگر انتقادی برای تضعیف مجلس است ، در صورت انتقاد چه باید بکنیم؟ اگرچه من می توانم مجلس را نیز نقد کنم. من حتی معتقدم می توان برای بازنگری در قانون اساسی گام برداشت. چه مشکلی وجود دارد؟ قانون کجا اجازه ما را نمی دهد؟

این نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: اگر من به عنوان استاد دانشگاه نمی توانم با 17 عنوان کتاب صحبت کنم ، چه کسی باید صحبت کند؟ بین هیئت رئیسه و مجلس به طور کلی تفاوت وجود دارد ، بنابراین تضعیف رئیس جمهور و هیئت رئیسه با تضعیف مجلس دو مقوله هستند ، بنابراین لطفاً اشتباه کل و قسمت را مرتکب نشوید.

وی گفت: در مورد حق نماینده طبق قانون اساسی ، نماینده حق اظهار نظر در مورد همه مسائل کشور را دارد ، اما حق ندارد به کسی تهمت بزند. در حالی که ما می خواهیم تخته روشن شود.

نماینده مردم هورام آباد و چگنی در مجلس یازدهم افزود: من 500 صفحه مطالب مکتوب درباره ولایت فقیه در دهه 70 و 80 دارم ، در حالی که در آن سال ها بسیاری از آنها اصلاح طلبانه و شجاعت دفاع از ارزش ها را انجام داده بودند. انقلاب

این نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: بدترین ضعف مجلس انجام کارهایی است که کل مجلس را زیر سوال می برد ، که ضربه می خورد ، از داخل می خورد. من می ترسم که فردا آقای رئیسی بیاید ، برخی می گویند که حرف زدن علیه او نیز مخالف اسلام و مسلمانان است. پس کجا باید از حقوق مردم دفاع کنم؟ اگر اشتباهی در مجلس رخ داده کجا باید بگویم؟ لطفاً این کلمه راجع به مهرداد ویس کرمی در این مجلس تکرار نکنید ، زیرا هیچ تأثیری ندارد و من موضوع مجلس نیستم و نیستم.

انتهای پیام

[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *