[ad_1]

پارلمان اروپا از سایر نهادهای اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) و اتحادیه اروپا خواسته است تداوم شورای ملی انتخاب شده در ونزوئلا در سال 2015 “و رئیس جمهور موقت موقت خوان گوایدو را به رسمیت بشناسند.

این قطعنامه همچنین خواستار به رسمیت شناختن “آخرین بیان آزاد ونزوئلایی ها در روند انتخابات” “مجمع منتخب در سال 2015 ، رئیس جمهور آن خوان گوئیدو و کمیسیون هیئت نمایندگی” است که به مدت دو هفته کار کرده است ، نه نتیجه انتخابات گذشته پارلمان خبرگزاری فرانسه گزارش داد ، که در 6 دسامبر سال 2020 برگزار شد و Chavismo برنده آن بود.

گیدو در حساب توئیتر خود گفت: “من از پارلمان اروپا به دلیل حمایت از قانون اساسی و ونزوئلا تشکر می کنم. گفتگوی قانونی ونزوئلا در این پارلمان است که بر دستیابی به انتخابات آزاد و عادلانه متمرکز است.”

این سند که توسط پارلمان اروپا تصویب شده است ، همچنین از تصمیم اتحادیه اروپا در ماه نوامبر برای تمدید تحریم های اقتصادی علیه ونزوئلا به مدت یک سال استقبال می کند.

این قطعنامه با 391 رأی مخالف ، 114 رأی موافق ، درست دو روز پس از اصرار وزیر خارجه اتحادیه اروپا به همان پارلمان كه شورای اروپا “هرگز از گوایدو (…) به عنوان رئیس جمهور” ونزوئلا به دلیل عدم اتفاق آرا نام برد ، تصویب شد. در کشورهای بلوک.

بنابراین ، اتحادیه اروپا از نتایج انتخابات پارلمانی که در ونزوئلا در ماه دسامبر برگزار شد ، بی اطلاع است و بنابراین شورای ملی ناشی از آن انتخابات را که از 6 ژانویه روی کار آمد ، به رسمیت نمی شناسد.

مجلس شورای ملی قبلی ، به رهبری گوایدو ، از طریق “کمیسیون تفویضی” شروع به کار کرد که عملاً هیچ قدرت واقعی ندارد و از طریق کنفرانس های ویدئویی به کار خود ادامه می دهد “تا انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی آزاد ، عادلانه و قابل تأیید. نظارت و انحصاری ، یا تا یک دوره پارلمانی سالانه اضافی از 5 ژانویه 2021 “، همانطور که در 26 دسامبر تعریف شده است.

مسدود کردن وجوه

خورخه آرئازا ، وزیر خارجه ونزوئلا ، گیدو را به جلوگیری از استفاده از وجوه “مسدود شده غیرقانونی” در انگلیس برای خرید واکسن علیه COVID-19 متهم کرد.

آرئازا در پیامی که در حساب توئیتر خود منتشر كرد ، گفت كه رهبر مخالف پیشنهاد دولت رییس جمهور نیكولاس مودرو مبنی بر اختصاص 120 میلیون دلار را كه گفته می شود در انگلیس بازداشت شده است ، برای خرید واكسن رد كرده است.

وی بدین ترتیب توضیح داد که این “دلیل دیگری بر بی رحمی گوایدو و باندش” است که وی آنها را “جنایتکار” توصیف کرد.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *