[ad_1]

پاپ فرانسیس خواستار بزرگداشت روز سالانه سالمندان و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها شد و گفت که این بخش از مردم با وجود خردی که می توانند به جامعه ارائه دهند ، اغلب فراموش می شود.

پونتیف اعلام کرد که هر سال ، در چهارمین یکشنبه ماه جولای ، کلیسای کاتولیک روز بزرگداشت سالمندان را جشن می گیرد ، “که اندیشه ها و سخنان خردمندانه آنها” می تواند چیزهای زیادی به بشریت ارائه دهد.

سلطنت مقدس گفت ، امسال ، در صورت اجازه محدودیت های ناشی از ویروس کرونا ، پاپ مراسم مذهبی ویژه ای را به افتخار سالمندان برگزار خواهد کرد. پاپ در تفسیر سنتی یکشنبه خود ، تأکید کرد که کلیسا هر ساله در تاریخ 26 ژوئیه از سنت آن و سنت خوآکوین ، والدین مریم ، مادر عیسی ، احترام می گذارد.

پدربزرگ و مادربزرگ ، پدربزرگ تأیید کرد ، “تجربه زندگی و ایمان” خود را به جوانان منتقل می کنند

پاپ که 84 ساله است و غالباً از پدربزرگ و مادربزرگ در مورد ارزشی که برای جامعه قائل هستند صحبت می کند ، بر “افکار و سخنان خردمندانه” ارائه شده توسط افراد مسن تأکید کرد.

پاپ از کتابخانه کاخ رسولان به جای میدان سنت پیتر ، به دلیل محدودیت های ناشی از همه گیری ، گفت: “صدای آنها ارزشمند است زیرا آنها برای خدا آواز می خوانند و ریشه های مردم را حفظ می کنند.”

فرانسیسکو گفت: “آنها به ما یادآوری می کنند که کهولت سن یک هدیه است ، پدربزرگ و مادربزرگ رابط بین نسلی هستند که تجارب زندگی و مرگ خود را به جوانان ارائه می دهند.”

“پدربزرگ و مادربزرگ ، بسیاری از اوقات ، فراموش می شوند و ما این ثروت را برای حفظ و انتقال ریشه فراموش می کنیم … برای پدربزرگ و مادربزرگ دانستن نوه ها و نوه هایشان مهم است که پدربزرگ و مادربزرگ خود را بشناسند … پدربزرگ و مادربزرگ ها آرزوها و امیدهای بزرگی خواهند داشت برای نوه هایشان ، و جوانان از پدربزرگ و مادربزرگ خود برای پیشرفت سعادت می گیرند. “

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *