[ad_1]

محمد و وادی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت وی در مورد تاخیر در پرداخت پاداش پایان خدمت به بازنشستگان در آموزش و پرورش ، گفت: در طول این سالها ، یک روند عادی به گونه ای تکرار شده است که پس از بازنشستگی معلمان در پایان ماه سپتامبر ، این بستگان پاداش پایان خدمت خود را دریافت می کنند. 6 ماه تا یک سال. “سپس آنها جایزه خود را دریافت کردند.

نماینده مردم بجنورد ، مانه ، سملقان ، جاجرم ، گرمه ، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پاداش های پایان کار معمولاً در بودجه های سالانه پیش بینی می شود ، افزود: فرهنگ سازی تا پایان تیرماه پرداخت می شود.

دولت قبلی به تعهد خود در پرداخت پاداش پایان خدمت معلمان به موقع عمل نکرد

وی یادآور شد که حتی اطلاعات معلمان بازنشسته از کل استان گرفته شده و به برنامه و سازمان بودجه ارسال شده است.

وحیدی تاکید کرد: درخواست کمیسیون آموزش و پرورش و نمایندگان مجلس این است که اولویت پرداخت پاداش پایان خدمت معلمان در سال 1399 را داشته باشند تا حداقل 1400 بازنشسته ای که ظرف یک ماه آینده بازنشسته می شوند ، بتوانند به دریافت پاداش خود امیدوار باشند.

سازماندهی برنامه و بودجه باید اولویت پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان در سال 1999 باشد.

این نماینده مجلس دریافت به موقع پاداشهای خاتمه کار معلمان را از الزامات معلمان عنوان کرد و افزود: پاداشهای خاتمه خدمت به بودجه سالانه واریز می شود و پاداشهای پایان کار معلمان باید با اولویت پرداخت شود. بدهی دولت.

یکی از اعضای کمیته آموزش ، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به پیگیری های دیروز خود در وزارت آموزش و پرورش ، گفت: “روز سه شنبه ، 16 شهریور ، زمانی که سرپرست وزارت آموزش و پرورش در کمیته آموزش مجلس حضور می یابد ، ما این سوال را دنبال خواهیم کرد “/

انتهای پیام

[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *