[ad_1]

مایک پنس ، معاون رئیس جمهور آمریکا ، ادعای دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در مورد قدرت ادعایی وی برای لغو انتخابات کنگره این کشور را رد کرد ، در حالی که “غیراخلاقی” بودن معاون معاون رئیس جمهور برای انجام این اقدام را “غیراخلاقی” خواند.

پنس با تأكيد بر اينكه “سرمايه گذاري معاون رئيس جمهور براي تصميم يك جانبه براي حل نتيجه از انتخابات کاملاً غیراخلاقی خواهد بود. “

در بیانیه ای ، پنس اصرار داشت که “باور نمی کند” که بنیانگذاران ایالات متحده قصد دارند این قدرت را به معاون رئیس جمهور این کشور بدهند ، لحظاتی قبل از جلسه مشترک کنگره این کشور ، که در آن پیروزی ایالات متحده تصدیق خواهد شد. جو بایدن نامزد دموکرات ها در انتخابات 3 نوامبر.

امروز ، ترامپ می گوید که پنس به عنوان رئیس مجلس سنا و بنابراین به عنوان مراسم جلسه مشترک مجلس نمایندگان و سنا ، ممکن است نتیجه انتخابات را لغو کند ، چیزی که در قانون انتخابات ایالت آمریکای شمالی پیش بینی نشده است.

در حقیقت ، وی در جریان تظاهرات كلی لوفلر و دیوید پوردو ، نامزدهای سنای جمهوری خواه جورجیا ، خاطرنشان كرد كه انتظار دارد پنس از جمهوری خواهانی كه قصد دارند در طی روند مخالفت با راستی آزمایی آرا در برخی از ایالت های آمریکا مخالفت كنند ، “حمایت” كند. ، که بحث و رأی گیری را مجبور خواهد کرد تا روشن کند که چه ایرادهایی مطرح شده است.

وی با تأکید بر اینکه نقش وی به عنوان رئیس هیئت رئیسه انتخاب شد ، گفت: “قضاوت متفکرانه من این است که قصد من برای حمایت و دفاع از قانون اساسی مرا محدود می کند تا ادعای قدرت یک جانبه را تعیین کنم که کدام آرا elect انتخاباتی باید در نظر گرفته شود و کدام یک نباید”. جلسه “عمدتا تشریفاتی” است.

از این نظر ، و با استدلال اینکه “بی نظمی” در هنگام رای گیری وجود دارد ، وی از “تلاش” قانونگذاران جمهوری خواه که قصد دارند در طول جلسه اعتراض کنند ، استقبال کرد. وی افزود: “به عنوان رئیس جمهور اطمینان حاصل خواهم کرد که هرگونه اعتراضی به درستی بررسی شود” ، وی با یادآوری اینکه در سه بار معرفی نامزد ریاست جمهوری جمهوریخواه در جریان مراسم ، دموکرات ها اعتراضاتی را مطرح کرده بودند. .

وی با تأیید مجدد “اشتراک” “میلیون ها” نگرانی آمریکایی ها در مورد “صداقت” انتخابات 3 نوامبر ، وی بار دیگر تأکید کرد که در نقش خود به عنوان رئیس جلسه مشترک ، اطمینان حاصل خواهد کرد که این “نگرانی ها” شنیده می شود. “صادق و آشکار” در کنگره. وی افزود: “اعتراضات شنیده می شود ، شواهد ارائه می شود و نمایندگان منتخب آمریکایی ها تصمیم خود را می گیرند.”

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *