[ad_1]

چین تأیید گسترده تری برای واکسن Sinovac داده است ویروس کرونا، تولید شده در کشور ، گسترش استفاده از آن فراتر از گروه های خطر و پرسنل دارای اولویت که قبلاً می توانستند آن را بر اساس مجوز اضطراری خود دریافت کنند.

تنظیم کنندگان تصویب مشروط CoronaVac توسط Sinovac Biotech Ltd. را تأیید کرده اند. روز جمعه ، اداره ملی داروها در بیانیه ای گفت که روز جمعه ، زمینه را برای تجویز آن برای کل مردم هموار می کند.

واکسن Sinovac قبلاً در حدود 10 کشور دیگر فروخته شده است و حداقل در 5 کشور دیگر استفاده می شود. در چین ، در ژوئیه تصویب فوری دریافت شد ، و ایمن سازی کارکنان بهداشتی و کارمندان شرکت های دولتی ، از جمله دیگر ، امکان پذیر است.

تأیید مشروط به این معنی است که هم اکنون می توان واکسن را به عموم مردم داد ، اگرچه مطالعات در حال انجام است. شرکت دارویی پس از تجاری شدن در بازار باید اطلاعات پیگیری و همچنین گزارشات مربوط به هرگونه عوارض جانبی را ارسال کند.

این دومین واکسن تولید شده در کشور است که پس از واکسن دولتی سینوفرم در دسامبر از پکن مجوز مشروط دریافت می کند.

Sinovac و Sinopharm هر دو واکسن دو دوزهای حاوی ویروس غیرفعال هستند ، این یک روش سنتی است که حمل و نقل و ذخیره سازی آن را در مقایسه با سایر موارد مانند روشی که توسط Pfizer-BioNTech ساخته شده و به دمای انجماد عمیق نیاز دارد ، تسهیل می کند. این ممکن است برای کشورهای در حال توسعه با منابع کمتر مهم باشد.

واکسن Sinovac به دلیل عدم شفافیت از نزدیک تحت نظارت و انتقاد قرار گرفته است. تولید کننده دارو داده های مختلف اثربخشی را در کشورهای مختلف اعلام کرد. در ترکیه ، جایی که بخشی از آزمایشات بالینی فاز 3 انجام شد ، مقامات گفتند که این میزان 91.25٪ موثر است.

اما در یک مطالعه بسیار بزرگتر در برزیل ، مقامات محلی در ابتدا اثربخشی 78٪ را اعلام کردند ، اما بعداً پس از گنجاندن عفونت های خفیف ، آن را به کمی بیش از 50٪ تغییر دادند. این داروساز روز جمعه در بیانیه ای گفت: این آزمایشات در برزیل شامل 12396 داوطلب و ثبت 253 عفونت بود.

آزمایشات فاز 3 CoronaVac با 25000 داوطلب در برزیل ، شیلی ، اندونزی و ترکیه در حال انجام است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *