[ad_1]

مدیر عامل سابق شرکت دولتی China Huarong Asset Management Co. آموزشی ویبولیتین روز سه شنبه به جرم گرفتن رشوه به عنوان بخشی از شدیدترین مجازات های جنایات اقتصادی در سال های اخیر به اعدام محکوم شد.

دادگاه تیانجین لای شیاومینگ 58 ساله نیز به اتهامات جزئی از جمله فساد و جادو مجرم شناخته شد.

در موارد فساد ، احکام معمولاً حبس ابد یا اعدام هستند ، اما به حالت تعلیق در می آیند.

احکام اعدام بدون عفو ​​در سالهای اخیر نادر بوده است. این احکام به طور خودکار در بالاترین دادگاه چین تجدید نظر می شود.

لای توسط نهاد ضد فساد حزب کمونیست حاکم در سال 2018 مورد تحقیق قرار گرفت و در همان سال از حزب اخراج شد.

دادگاه تیانجین در حکم خود مقدار “بسیار عظیمی” از رشوه های پذیرفته شده توسط لای را ذکر کرد و گفت که آنها در یک پرونده از 600 میلیون یوان (93 میلیون دلار) فراتر رفته اند. در این حکم آمده است که لای در طی یک دهه 1.79 میلیارد یوان (260 میلیون دلار) به دلیل سوusing استفاده از موقعیت خود برای سرمایه گذاری ، اعطای قرارداد ساخت ، کمک به تبلیغات و ارائه سایر موارد دریافت یا تلاش کرده است خدمات.

وی همچنین به اتهام اختلاس بیش از 25 میلیون یوان (تقریباً 4 میلیون دلار) دارایی های دولت و تشکیل خانواده دوم در حالی که هنوز با همسر اول خود ازدواج کرده بود محکوم شد.

اگرچه لای اطلاعات مفیدی درباره فعالیتهای غیرقانونی زیردستان خود ارائه می داد ، اما خطاهای جدی وی و “میزان آسیب رساندن به جامعه” وی را در دادن نرمشی به وی ناکافی می ساخت.

در این حکم آمده است: “لای شیاومینگ بالاخره یک جنایتکار و حریص است.” “جرایم وی بسیار جدی است و باید طبق قانون به سختی مجازات شود.”

Huarong یکی از چهار نهادی است که در دهه 1990 برای خرید وام های غیرفعال از بانک ها تاسیس شده و به احیای صنایع تأمین شده توسط دولت کمک می کند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *