[ad_1]

سرمایه دار مکزیکی کارلوس اسلیم، 80 ساله ، یکی از ثروتمندترین مردان جهان ، به ویروس کرونا آلوده شده است ، اگرچه وی بیش از یک هفته فقط “علائم جزئی” را نشان داده است.

دقایقی قبل از بسته شدن بورس های سهام در مکزیک و نیویورک ، یکی از پسران اسلیم ، کارلوس اسلیم دومیت ، به صورت آنلاین اعلام کرد توییتر که صاحب América Movvil “برای تجزیه و تحلیل بالینی ، نظارت و درمان به موقع” به بیمارستان عمومی رفته بود.

اسلیم دومیت که جزئیات زمان تشخیص پدرش را توضیح نداد ، افزود: “او بسیار خوب است ، او پس از بیش از یک هفته علائم جزئی ، تکامل بسیار مطلوبی را به Covid-19 تجربه کرده است.”

اسلیم از طریق بنیاد خود در تأمین بودجه واکسن covid-19 که توسط آزمایشگاه بریتانیایی AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد ساخته شده است مشارکت دارد.

این واکسن در آرژانتین تولید می شود اما برای توزیع غیر انتفاعی در آمریکای لاتین در مکزیک بسته بندی می شود.

طبق گزارش مجله فوربس ، اسلیم با دارایی تقریبی 59.9 میلیارد دلار ثروتمندترین مرد آمریکای لاتین است که وی را در جایگاه بیست و یکم میلیونرهای جهان قرار می دهد.

América Móvil شرکت تلفن غالب در بازار آمریکای لاتین است و در اروپا ، اتریش و ایالات متحده حضور دارد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، عفونت اسلیم یک روز پس از آن رخ داد که رئیس جمهور مکزیک ، آندرس مانوئل لوپز ابرادور اعلام کرد که آزمایش Covid-19 مثبت است.

خوزه کوری هارفوش ، تاجر نزدیک به اسلیم که مشاور دو شرکت بزرگ سرمایه دار بود ، در ماه ژوئیه گذشته در سن 71 سالگی به دلیل عوارض مربوط به ویروس کرونا درگذشت.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *