[ad_1]

مقامات آمریکایی اعلام کرده اند که پارک تفریحی دیزنی در ایالت کالیفرنیا (جنوب غربی) پس از بسته شدن امکانات در ماه مارس به دلیل شیوع بیماری همه گیر ، به مرکز واکسیناسیون ویروس کرونا تبدیل خواهد شد.

دولت اورنج کانتی گفت این مرکز اولین نقطه واکسیناسیون خواهد بود و بر نقش آن تأکید کرد دیزنی “برای کنار آمدن با یک وظیفه مهم در روند انتشار واکسن.”

وی در بیانیه ای گفت: “ما واقعاً از پشتیبانی خدمات آتش نشانی نارنجك ، شهرها و ساكنانمان قدردانی می كنیم كه واكسیناسیون را در سراسر منطقه انجام می دهیم.” رئیس جمهور اندرو دو

“Super POD”

مراکزی مانند مراکز افتتاح شده در دیزنی به عنوان “super POD” شناخته می شوند و توانایی واکسیناسیون هزاران نفر در روز را دارند که مقامات از آنها به عنوان افزایش کارایی فرآیند حمایت می کنند.

ناظر داگ چفی گفت: “من افتخار می کنم که دیزنی لند و شهر آناهیم ، هر دو در منطقه چهارم ، اولین Super POD در اورنج کانتی هستند.” وی افزود: “ساكنان منطقه من به شدت تحت تأثیر Covid-19 قرار دارند. این” فوق العاده POD ها “كلیدی برای جلوگیری از این ویروس مرگبار است.”

چهره های همه گیر در ایالات متحده

بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده آمریکا که در طی روزهای اخیر وقایع و مرگ و میرهای ملی را به ثبت رسانده است ، از مجموع 22،618،066 عفونت و 376،280 مرگ و میر مبتلا به این کشور است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *