[ad_1]

رهبر کره شمالی کیم جونگ اون روز چهارشنبه “شکست” سیاست اقتصادی خود را در آغاز هشتمین کنگره حزب کارگر ، اولین کنفرانس پس از 5 سال ، تصدیق کرد.

کیم در یک سخنرانی در پیونگ یانگ با ابراز تأسف از اینکه اهداف اقتصادی تعیین شده محقق نشده است ، توضیح داد که اگرچه دوره اجرای استراتژی توسعه اقتصادی در سطح ملی سال گذشته به پایان رسید ، “همه بخش ها در رسیدن به اهداف خود ناکام مانده اند.” ، طبق اطلاعات آژانس دولتی کره شمالی KCNA.

این کنگره در میان انتظارات مبنی بر اینکه کره شمالی سرانجام از سیاست جدید اقتصادی و خارجی خود که شامل موضع آن در برابر ایالات متحده و کره جنوبی و همچنین هسته ای سازی شبه جزیره است ، رونمایی خواهد کرد.

کیم با توصیف پنج سال گذشته به عنوان دوره “دادرسی های بی سابقه” ، خواستار مقاومت در برابر استفاده از “زور” در کشور شد. وی گفت: “کلید غلبه بر بسیاری از مشکلات موجود با حداکثر اطمینان و سرعت در تلفیق نیروهای خودی ، قدرت داخلی ما از همه جنبه ها است.”

رهبر کره شمالی همچنین اظهار داشت که “خط اصلی مبارزه و سیاست استراتژیک و تاکتیکی را برای اهداف اتحاد ملی ، ارتقا of روابط خارجی و تقویت کار حزب” پیشنهاد خواهد کرد.

سخنرانی وی توجه بین المللی را قبل از مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن در 20 ژانویه متمرکز کرد ، موضوعی که کیم هنوز به آن پرداخته نیست.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *