[ad_1]

مقامات گفتند که دست کم دو نفر در این چهارشنبه در یک انفجار شدید در یک ساختمان در مرکز مادرید کشته و چندین نفر زخمی شدند که طبق فرضیه های اولیه به دلیل انفجار گاز بود.

“خوزه لوئیز مارتینز-آلمیدا” شهردار محل حادثه گفت: “حداقل دو مورد مرگ و میر وجود دارد و افراد مختلف با شدت مختلفی تحت درمان قرار می گیرند” و افزود که بر اساس نشانه های اولیه ، این حادثه به دلیل انفجار گاز بوده است.

سرویس اورژانس پایتخت اسپانیا تصریح کرد که این انفجار یک مصدومیت جدی برجای گذاشته است ، یکی از آنها متوسط ​​و دیگری با جراحات جزئی.

این انفجار حوالی ساعت 3 بعدازظهر (11 صبح به وقت آرژانتین) در ساختمانی واقع در خیابان تولدو واقع در مجاورت خانه سالمندان ، مدرسه و کلیسا رخ داد.

این انفجار که کیلومترها شنیده می شد باعث شد سه طبقه فوقانی ساختمان کاملا ویران شده و خیابان پوشیده از آوار در چند متری محل پراکنده شود.

اسپانیا. یک انفجار یک ساختمان را ویران کرد (عکس توسط توییترleireariz).

طبق اولین تصاویر در حال پخش در شبکه های اجتماعی ، دود قابل توجهی نیز دیده می شود.

به گزارش RTVE ، سرویس اورژانس پایتخت اسپانیا تصریح کرد که 9 تیم آتش نشانی و 11 آمبولانس در منطقه در حال کار هستند ، در حالی که پلیس منطقه را قطع کرده و افراد مسن را بیرون راند.

وی در حساب کاربری خود در توییتر قرار داد: “یک انفجار مهیب در ساختمانی در خیابان تولدو مادرید. ما در برابر اطلاعاتی که به ما می رسد هوشیار هستیم ، امیدواریم که علی رغم تصاویر تکان دهنده ، نباید عزادار قربانیان شویم. همه پشتیبانی از خدمات اضطراری” از دولت اسپانیا پدرو سانچز.

به نوبه خود ، گزارش رسمی حفاظت از مدنی پایتخت از شهروندان خواسته است تا به منظور تسهیل انتقال به خدمات اضطراری ، از منطقه جلوگیری کرده و جاده ها را آزاد بگذارند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *