[ad_1]

آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان قبل از انتخاب رهبر جدید امروز از اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) خود تقریب و روحیه تیمی خواسته است ، س aالی که انگیزه ای بین مسیر مرکزگرایی و چرخش به سمت راست است که “در این اوقات سخت” یک بیماری همه گیر اتفاق می افتد.

مرکل در پیامی به نمایندگان حزب خود پیش از انتخابات حزب ، موضعی را که مرکز گرایان آرمین لاچه ، نوربرت روتگن و فردریش جناح راست به دنبال آن بودند ، گفت: “این آخرین کنگره HDZ است ، جایی که من به عنوان وزیر دخالت می کنم.” مرتس

مرکل یادآور شد: HDZ کشور “مسئولانه” را به سمت چالش های اساسی مانند بحران منطقه یورو یا بحران مهاجرت سوق می دهد. همه گیری با چالشی روبرو است “با ابعاد ناشناخته” که نیاز به “قربانیانی دارد که نمی توانستیم تصور کنیم” و HDZ به آنها پاسخ می دهد “به عنوان یک حزب راست میانه”

پیام صدراعظم در قالب مجازی پس از احساسی ترین سخنرانی خداحافظی رئیس حزب فعلی آنگرت کرامپ-کارنباور (ملقب به AKK) ، که در سال 2018 به عنوان جانشین مرکل انتخاب شد ، اما یک سال پیش حامل این ناتوانی بود ، اعتراف کرد ، “اقتدار مناسب” را نشان دهید.

ACC همچنین خواستار وحدت و عدم گرفتگی به شکافهای داخلی مانند آنچه در اثر بحران مهاجرت در سال 2015 صورت گرفت ، که در آن مرکل تحت فشار شدید داخلی بر سر تصمیم خود مبنی بر بستن مرزها به روی پناهندگان قرار گرفت.

مرکل و ACC از ماهیت “میانه رو” حزب خود استفاده کردند ، اصطلاحی که به هیچ یک از دو نامزد مناسب نیست.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.

نسخه چاپی

متن اصلی این مقاله در تاریخ 16.01.2021 در نسخه چاپی ما منتشر شده است.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *