[ad_1]

م Instituteسسه بهداشت عمومی (ISP) در شیلی این چهارشنبه به اتفاق آرا vacc استفاده از واکسن COVID-19 را که توسط AstraZeneca ساخته شده تصویب کرد ، بنابراین این کشور آمریکای لاتین در حال حاضر دارای سه داروی مختلف برای مقابله با بیماری است.

در مجوز اضطراری گفته می شود که تزریق از سن 18 سالگی انجام می شود ، اگرچه برخی از اعضای هیئت مشاور ISP توصیه می کنند که این برش از سن 55 سالگی انجام شود. هریبرتو گارسیا ، مدیر تامین کننده ، این توصیه ها “در صفحه فنی منتشر و پخش خواهد شد”.

به گفته گارسیا ، طبق رادیو تعاونی ، این مجوز برای شیلی “یک خبر عالی و تاریخی” است ، اگرچه وی از مردم خواسته است تا اقدامات بهداشتی فعلی را برای جلوگیری از عفونت های COVID-19 ادامه دهند.

واکسن AstraZeneca مانند واکسن Pfizer و Sinovac – دو مورد دیگر موجود در کشور – به دو دوز نیاز دارد و 64 درصد موثر است.

“واکسنی که ما در حال تأیید هستیم ، واکسن Sinovac و Pfizer ، ابزارهای دارویی هستند که به جلوگیری از بدتر شدن و بدتر شدن بیماری کمک می کنند و حتی می توانند در انتها از برخی عفونت ها جلوگیری کنند ، اما اگر مراقب نباشید ، تمام این تلاش ها ممکن است باشد بیهوده او هشدار داد.

در طی روز ، وزارت بهداشت شیلی 3،371 عفونت جدید COVID-19 و 17 مرگ دیگر را تأیید کرد ، در حالی که در روز گذشته به ترتیب 3300 و 24 مورد بررسی شدند.

با این ارقام ، تخمین جهانی کشور آمریکای لاتین به 709،888 نفر آلوده و 18،040 مرگ ناشی از بیماری افزایش یافته است. در حال حاضر ، 24،690 مورد همچنان فعال است ، اما 666،799 نفر موفق به بهبودی از COVID-19 شده اند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *