[ad_1]

تیم سازمان بهداشت جهانی (WHO) که برای بررسی ریشه های بیماری همه گیر به شهر ووهان چین سفر کرده است کووید -19 او پس از پایان انزوا 14 روزه موفق شد کار خود را در زمین آغاز کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه چین ژائو لیجیانگ پایان قرنطینه را تأیید کرد که به گفته وی مطابق با استانداردهای بین المللی است. در همین راستا ، وی توضیح داد که به گفته شین هوا ، کارشناسان اکنون قادر به انجام مصاحبه و تحلیل “درجا” خواهند بود.

در طی این دو هفته ، این گروه جلسات telemaatic را برای حرکت به جلو برگزار کرد ، اما طبق قرن گذشته ، قرنطینه اجازه می دهد تا از بازار بازدید کند ، جایی که اولین موارد ممکن است در سال 2019 اتفاق افتاده باشد ، طبق رسانه های رسمی.

تیم WHO در 14 ژانویه وارد چین شد. در ابتدا ، 13 نفر از اعضای گروه سفر كردند ، زیرا دو نفر دیگر در آزمایش آنتی بادی قبل از انتقال مثبت بودند ، اگرچه یكی از آنها بعد از آزمایش منفی دوم توانست بعداً سفر كند.

محققان بین المللی ووهان را به عنوان محتمل ترین منشا SARS-COV-2 شناسایی کرده اند ، ویروسی که از آن زمان در سراسر جهان گسترش یافته و باعث بیش از 100 میلیون مورد شده است. پکن از تصدیق این فرضیه که سازمان جهانی بهداشت نیز روی آن کار می کند ، خودداری می کند.

بولتن 9:00

از روز دوشنبه تا جمعه ، ستاد تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *