[ad_1]

Pfizer و BioNTech جمعه این هفته توافق اولیه ای را برای خرید با مکانیسم Covax تا 40 میلیون دوز اولیه واکسن Covid-19 که در سال 2021 انجام می شود ، اعلام کردند. بنابراین ، هدف این است که اطمینان حاصل شود که 92 کشور با کشورهای پایین و متوسط ​​میانی می توانند همزمان با کشورهای با درآمد بالاتر و با “قیمت غیر انتفاعی” به واکسن های Covid-19 دسترسی پیدا کنند.

Covax یک ابتکار جهانی است که توسط اتحاد جهانی واکسن و ایمن سازی (GAVI) ، ائتلاف آمادگی نوآوری (CEPI) و سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای اطمینان از دسترسی برابر به واکسن Covid-19 برای همه کشورها ، بدون در نظر گرفتن سطح درآمد ، هماهنگ می شود. .

تحویل

پیش بینی می شود اولین دوزها در سه ماهه اول سال 2021 تحویل داده شود ، مشروط بر مذاکره و اجرای توافق نامه های تحویل با توجه به ساختار مکانیسم کوواکس. شرایط مالی این معامله فاش نشده است.

“در Pfizer ، ما معتقدیم که همه لیاقت دیده شدن ، شنیدن و مراقبت از آنها را دارند. به همین دلیل ، از ابتدای برنامه تولید واکسن ، Pfizer و BioNTech کاملاً متعهد شده اند که برای دسترسی عادلانه و مقرون به صرفه واکسن Covid تلاش کنند. . -19 برای مردم در سراسر جهان. وی گفت: “ما در مأموریت کوواکس مشترک هستیم و مفتخریم که با هم همکاری می کنیم تا کشورهای در حال توسعه همان دسترسی را داشته باشند که سایر نقاط جهان دارند ، و این امر ما را به پایان دادن به این همه گیری جهانی نزدیک می کند و نشان می دهد علم به نفع همه خواهد بود.” رئیس و مدیر عامل Pfizer آلبرت بورلا ، که جمعه این هفته در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی WHO شرکت می کند.

“SARS-CoV-2 هیچ تمایزی بین مرزها قائل نیست: همه گیری جهانی به راه حل های جامع و همکاری جهانی نیاز دارد. Covax یک ابتکار واقعاً جهانی است و ما خوشحالیم که با ارائه BNT162b2 در بسیاری از کشورهای با درآمد کم و متوسط ​​متوسط ​​برای کمک به محافظت از افراد آسیب پذیر در سراسر جهان از آن پشتیبانی می کنیم. “، Ugur Sahin ، مدیر عامل و بنیانگذار BioNTech اضافه کرد.

“امروز یک نقطه عطف دیگر برای کوواکس رقم می زند: ما علاوه بر دسترسی به دوزها ، اکنون انتظار داریم اولین واکسن های Covid-19 نجات دهنده زندگی در سه ماهه اول باشد. این نه تنها برای Covax مهم است ، بلکه یک گام بزرگ به جلو برای دسترسی برابر به واکسن ها و بخش قابل توجهی از تلاش جهانی برای شکست این همه گیری. ما تنها در صورت ایمن بودن در همه جا ایمن خواهیم بود. “

به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده تر برای حمایت از کشورهای کم درآمد و متوسط ​​خارج از توافق نامه با Covax ، Pfizer و BioNTech متعهد به ارائه تخصص و منابعی هستند که می تواند سیستم های بهداشتی را تقویت کند ، جایی که ممکن است برای استقرار واکسن Covid-19 به پشتیبانی بیشتری نیاز باشد.

این شامل تجزیه و تحلیل زنجیره تأمین و آزمایشی رویکردهای جدید در کشورهای کم درآمد برای رسیدگی به چالش های حمل و نقل و انبار است. Pfizer و BioNTech همچنین متعهد به هماهنگی پشتیبانی برای تهیه و توزیع پناهندگان و سایر گروه های آسیب پذیر با آژانس های بین المللی هستند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *