[ad_1]

منطقه اروپایی WHO (WHO) نسبت به گسترش نسخه انگلیسی در اروپا ابراز نگرانی کرده و از کشورها خواسته است تلاش و اقدامات خود را برای جلوگیری از گسترش آن دو برابر کنند.

و همانطور که بدن به یاد می آورد ، این نوع ، بدون توجه به گروه سنی ، در افراد سریعتر گسترش می یابد. به طور خاص ، این بیماری در 30 کشور اروپایی گسترش یافته است و 22503 مورد آن تا 22 ژانویه سال گذشته گزارش شده است.

در اسپانیا ، همانطور که مدیر مرکز هماهنگی علائم بهداشتی و اضطراری فرناندو سیمون روز پنجشنبه اعلام کرد ، 449 مورد با این گزینه قبلا گزارش شده است و 55 مورد در انتظار سازگاری هستند.

بعلاوه ، انتظار می رود نسخه انگلیسی تا پایان ماه فوریه یا ابتدای مارس 50 درصد از عفونت های اسپانیا را تشکیل دهد ، اگرچه تخمین زده می شود که در مناطق خاص در هفته های آینده به این درصد برسد.

ریچارد پبدی ، مدیر پاسخ نظارت و اپیدمیولوژی COVID-19 در WHO / اروپا ، گفت: “اگر اقدامات محدود کردن شیوع آن را دو برابر نکنیم ، این تأثیر بیشتری بر خدمات بهداشتی خواهد داشت که از قبل تحت فشار هستند.”

از زمان ابتلا به همه گیری ، WHO به طور منظم بررسی و بررسی کرده است که آیا انواع ویروس کرونا باعث تغییر در انتقال ، تظاهرات بالینی یا شدت آن می شود یا بر روی تشخیص ها ، درمان و واکسن ها تأثیر دارد.

“انواع مختلف یک پدیده شایع است و به خودی خود خطرناک نیست ، اما اگر رفتار ویروس را تغییر دهد ، می تواند باشد ، بنابراین ما باید از نزدیک این پیشرفت ها را کنترل کنیم. ما در حال کار با متخصصان از سراسر جهان هستیم تا بتوانیم بررسی کنیم که کدام گزینه ها باعث نگرانی می شوند و چگونه می توانند روی پاسخ ما تأثیر بگذارند.

در حال حاضر ، وی ادامه داد ، هیچ مدرکی وجود ندارد که واکسن های موجود در جلوگیری از این گزینه موثرتر باشند ، اگرچه مطالعات اپیدمیولوژیک و ویروس شناسی در حال حاضر در کشورهای آسیب دیده در حال انجام است تا انتقال ، شدت ، خطر عفونت مجدد و پاسخ آنتی بادی را ارزیابی کند.

در حقیقت ، انتظار می رود که ادامه گردش ویروس منجر به کشف انواع بیشتری در طول زمان شود. “انتقال بالاتر به این معنا نیست که نوع متفاوت منتقل می شود ، بلکه نوع آن بهتر گسترش می یابد. این مسئله باعث نگرانی می شود زیرا افراد بیشتری به COVID-19 آلوده می شوند ، افراد بیشتری در بیمارستان بستری می شوند.” از آنجا که سیستم های بهداشتی ما بیش از حد زیاد است کاترین اسمالوود ، مدیر تیم پاسخگویی WHO / Europe COVID-19 ، گفت: “و کمتر قادر به کنار آمدن ، افراد بیشتری ممکن است در معرض خطر مرگ بر اثر ویروس باشند.”

به همین دلیل ، WHO بر نیاز کشورها برای افزایش انسجام موارد ویروس کرونا و دو برابر کردن اقدامات اجتماعی و بهداشت عمومی که نشان داده شده است “م workثر” است ، مانند آزمایش ، انزوای مورد ، ردیابی تماس و قرنطینه ، درمان تأکید کرد. از همان

“همه ما بخشی از این تلاش هستیم و مردم باید بسیار محتاط باشند و اقدامات محافظتی مانند بهداشت دست ، فاصله فیزیکی و استفاده از ماسک را در صورت لزوم ادامه دهند. فراموش نکنیم که COVID-19 از قبل وجود دارد. این جدی است بیماری و همه تلاش باید برای کنترل شیوع آن باشد. “

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *